Novostavba bytového domu | REZIDENCE KAPITOL Praha 4

O PROJEKTU

Hledáte klid v centru Prahy? Pak je Rezidence Kapitol pro vás to pravé!

The newly built apartment building, which combines modern technology and the comfort of home, will fulfill your expectations and dreams.

An exclusive, energetically passive apartment building will soon be located on the corner of Týmlova and Děkanská streets, in Prague 4, the cadastral area of ​​Michle.

Our architects, in cooperation with civil engineers, have come up with 1 + kk, 2 + kk and 3 + kk flats for you, ranging in size from 41 m2 to 100 m2.

The layouts of the individual apartments are chosen so that they make efficient use of their entire area and natural daylight and airiness permeate all living spaces.

Most of the 12 residential units will have a balcony, situated to the east and a cellar.

Parking in the apartment building will be provided in the form of parking stackers.

The underground parking space not only provides protection from the weather, but is also always a guarantee of parking.

For the convenience of residents, there is an elevator in the house.
Previous slide
Next slide

Prostory v bytovém domě jsou navrženy tak, aby umožňovaly bezproblémové užívání prostoru osobami s omezenou schopností pohybu a orientace. Hlavní komunikační koridor je široký 1,5m. Hlavní vstup do domu je řešen od východu z ulice Týmlova. Rezidence Kapitol se nachází v bezprostřední blízkosti vrcholu Kapitol a v blízkosti Tyršova vrchu a Bohdalce. Někdejší třešňový sad, který stál u zrodu označení vrcholu a který je v současné době stále dochován, skýtá všem jednotkám neopakovatelný výhled do zeleně v každou roční dobu. Centrum Prahy je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy MHD. Tramvajová a autobusová zastávka je umístěna v docházkové vzdálenosti 3 minut, stejně jako snadno dosažitelná hlavní spojnice pro auta. Ať už jste mladá rodina nebo si chcete pořídit chytře řešený byt sami pro sebe či dobře investovat své finance, pak je Rezidence Kapitol ta správná volba.

ARCHITEKTI

„Věděli jsme, že musíme vytvořit dům s ohledem na vnější a vnitřní prostředí, dům, ze kterého bude nadšená nejen planeta, ale také veřejnost i jeho obyvatelé.

Proto jsme si dali záležet, aby byl náš návrh funkční i příjemný.

Náš projekt neexistuje sám o sobě.

Hledali jsme jeho přesahy a nové možnosti, přičemž jsme trvali na respektu ke stávajícímu území a místu.

Prostory a byty jsme se snažili navrhnout tak, aby pohyb v nich byl intuitivní a jednoduchý.

Každý centimetr má svůj účel a argument “takhle to vyšlo” neznáme.

Náš dům má vytvářet harmonii mezi místem výstavby, požadavky našich zákazníků, investičními náklady a jeho obyvatelé se v něm budou cítit od první chvíle, doma.“

Ing. Arch. Peter Leszay a Ing. Martin Lischka

Map not found, please check "id" parameter in your shortcode.